Pod značkou franšízového konceptu TAB Board jsem začala podnikat v květnu 2017. Spolupráce s The Alternative Board (TAB) mi dává smysl, umožňuje rozvíjet mé aktivity a spolupráci se členy. Je radost sledovat růst a naplnění úsilí majitelů firem, se kterými pracuji.

V současné době ve svém regionu Praha sever vedu dva poradní boardy a plánuji otevřít třetí board. A také chci rozšířit svůj tým manažerů, facilitátorů v regionu.

 

Před vstupem do franšízy TAB Board jsem pracovala více než 15 let v managementu velkých nadnárodních korporací.

Jako regionální manažerka jsem byla zodpovědná za správné uplatňování řídících procesů v multikulturním prostředí 20 zemí. Součástí mé práce tak bylo časté cestování a potřeba umět spolupracovat s lidmi z různých zemí a také kultur. Právě tyto zkušenosti jsem se rozhodla využít ve své roli kouče, kouče pro váš byznys.

 

 

 

 

Jsem ambasadorkou sociální firmy Maturus. Maturus je grafické studio, které zaměstnává grafiky s tělesným postižením. A současně je tréninkovým střediskem pro další nadějné grafiky.

A co pro Maturus vlastně dělám? Mluvím o nich, aby se o Maturu vědělo. Potřebujete grafický návrh, vánoční přání, letáky či vizitky? Video? Zajistěte si novou PF na rok 2019. Maturus má báječné grafiky, kteří umí navrhnout neotřelý koncept. Vy budete originální a ještě podpoříte správnou věc. Pomůžete druhým.

Zaujalo Vás grafické studio Maturus… stačí mi zavolat nebo volejte Maturus napřímo: Štěpánka, stepa@maturus.cz, tel.: 774 455 735.