Na práci s podnikateli mne baví přicházet společně na Proč a Jak to funguje. 

Proč to někde funguje a tady zrovna ne? Jak to mám udělat? Co s tím dělají jiní a co můžu udělat já?

Co funguje v prodeji? Co funguje v marketingu? Co funguje v náboru lidí? Jak nastavit finance, aby fungovala firma?
Proč si ve firmě nerozumíme? Proč máme plánovat? Proč inovovat? Co to znamená?

Nacházíme řešení a víme, jak hodně záleží na…… na tom, jak se k tomu postavíme a co s tím uděláme a kdy. Žádné objevy, žádné tajné recepty. Co funguje u jednoho, zrovna může velmi dobře platit i jinde.

Klíčem k úspěchu je zjistit, co s tím máte udělat vy, co funguje vám a proč. 

Společné hledání a nastavení logických postupů a řešení, která usnadní život nejen ve firmě.


S kým pracuji? V jakých odvětvích?

Stavbaři, restaurace, finanční poradci, sportovní areály, advokáti, reality, lékárny, IT firmy, školící střediska, vývojáři, designéři, marketingové agentury……

Je radost sledovat růst a naplnění úsilí majitelů firem, se kterými pracuji.

 

Pod značkou franšízového konceptu TAB Board jsem začala podnikat v květnu 2017. Spolupráce s The Alternative Board (TAB) mi dává smysl, umožňuje rozvíjet mé aktivity a spolupráci se členy.

V současné době ve svém regionu Praha sever vedu dva poradní boardy a plánuji otevřít třetí board. A také chci rozšířit svůj tým manažerů, facilitátorů v regionu.

Před vstupem do franšízy TAB Board jsem pracovala více než 15 let v managementu velkých nadnárodních korporací.

Jako regionální manažerka jsem byla zodpovědná za správné uplatňování řídících procesů v multikulturním prostředí 20 zemí. Součástí mé práce tak bylo časté cestování a potřeba umět spolupracovat s lidmi z různých zemí a také kultur. Právě tyto zkušenosti jsem se rozhodla využít ve své roli kouče, kouče pro váš byznys.


Business & Professional Women CR 

Jsem aktivní členkou prezídia a mentorkou v BPWCR. Podporuji ženy, rovné příležitosti a vzdělávání. Spolupracuji na zahraničních projektech, školím a rostu současně s organizací. Současný projekt Women in the media mi otevírá nové poznatky a příležitosti ve světě filmu a televize.


Maturus

Jsem ambasadorkou sociální firmy Maturus. Maturus je grafické studio, které zaměstnává grafiky s tělesným postižením. A současně je tréninkovým střediskem pro další nadějné grafiky.

A co pro Maturus vlastně dělám? Mluvím o nich, aby se o Maturu vědělo. Potřebujete grafický návrh, vánoční přání, letáky či vizitky? Video? Zajistěte si novou PF na rok 2021. Maturus má báječné grafiky, kteří umí navrhnout neotřelý koncept. Vy budete originální a ještě podpoříte správnou věc. Pomůžete druhým.


Hospodářská komora Praha 1

V Hospodářské komoře Prahy 1 potkávám jak nové kontakty tak inspirativní podnikatele. Komora podporuje podnikatele, spojuje a vytváří silnou platformu pro jejich podnikání. Jako členka předsednictva HK Praha 1 hájím zájmy všech členů Hospodářské komory.

Organizací Lady Clubu vytváříme bezpečné prostředí pro všechny členky a  využíváme propojování kontaktů napříč celou komorou.