Jste majitelem malé či střední firmy, hledáte nové impulsy, upřímnou zpětnou vazbu a radu pro lepší rozhodování ve svém podnikání?

The Alternative Board je právě tím místem, kde najdete vše potřebné!

Jak funguje The Alternative Board (TAB)

  • Funguje na pravidelném koučinku, využití jedinečného, úspěšného modelu vzdělávání TAB a ještě společné poradě
  • Zasedání je pravidelné osobní setkání majitelů a ředitelů středních a malých firem, kteří si vyměňují zkušenosti a předávají ověřené rady 
  • Majitelé, ředitelé firem přicházejí na zasedání  s jedinečným tématem a se svými zkušenostmi z reálného podnikání
  • Všichni se podporují ve vzájemných znalostech a rozvíjí tak vlastní schopnosti v jiných oblastech
  • Obrovská motivace  posunuje všechny dál, bez slepých uliček, rovnou cestou k cíli

„Úspěšní si navzájem radí, jak být ještě úspěšnější“

Jak to vypadá?

  • Stavíme pevné základy díky systému TAB, ve kterém je plno materiálu k inspiraci a hlavně k chytré práci na firmě. Využívám je hlavně na osobním koučinku. Na koučinku probereme, co se děje ve firmě, připravíme strategické plány, vyhodnotíme úspěchy i nezdary a připravíme se na zasedání.
  • Jednou měsíčně se sejde skupina podnikatelů a radí se spolu, jak na své strategie, výzvy, starosti. Stálá skupina, která se pravidelně schází za účelem porady. Žádný networking. Porada a práce. Moderovaná porada 6-8 podnikatelů, majitelů a ředitelů firem.

Pořádek ve firmě. Perfektně připravený online účet, ve kterém si stavíte a rozhodujete, jak vaše firma má vypadat

Co řešíme? Jak najít další zdroj zákazníků. Kde a jak hledat nové lidi? Jak si je udržet. Kde najít nového parťáka. Jak dlouho mám dát zaměstnanci šanci. Proč mám pořád málo času. Chci udržet své podnikání do 10 zaměstnanců, ale bojím se odmítat zakázky. Jak mám určit priority cílových skupin, když se některá z nich třeba příští rok rozroste. Je obava z krize i v mém případě na místě, s čím začít?  Co s neplatiči. Jaké novinky mám zvolit, abych se odlišil od konkurence. Marketingové náklady, nové možnosti a inspirace. Kdy a jak připravit prodej firmy. A mnoho jiných, důležitých otázek v podnikání.

Poznáváte se? Vyzkoušené nápady, podpora  a ověřené rady Vás posunou rychleji k cíli, bez zbytečných omylů a ztrát. Úspora času, peněz a energie.

Jak se daří majitelům, kteří využívají TAB? Pracují na své firmě, pravidelně a účelně. Postupně zavádějí vyzkoušené tipy, inovace a důvěřují více nejen sobě, ale také lidem kolem sebe. Zaměstnanci poznávají, že jejich benefity jsou fakt dobré a nemají je všude, že jejich nápad se počítá a jejich práce je vidět. Majitelé firem dokáží lépe delegovat a mít čas třeba pro sebe, na sport, na rodinu či na cestování. Zavádění nepopulárních kroků není velkým oříškem, ale efektivním řešením pro zachování podnikání.

Všichni poznávají, že na své podnikání nejsou sami a že mají kolem sebe silnou podporu, nové příležitosti a šanci uspět!

HLEDÁTE  ŠANCI PRO SVŮJ BYZNYS?

Chcete více informací! Napište mi na Ingrid.surova@tabcz.cz