Jste majitelem malé či střední firmy, hledáte nové impulsy, upřímnou zpětnou vazbu a radu pro lepší rozhodování ve svém podnikání?

 

The Alternative Board je místem, kde najdete vše potřebné!

 

Jak funguje The Alternative Board (TAB)

Funguje na pravidelném koučinku, využití jedinečného, úspěšného modelu vzdělávání TAB a ještě společné poradě.

Další je  osobní setkání majitelů a ředitelů středních a malých firem, kteří si vyměňují zkušenosti, zasedání je každý měsíc, v malém, limitovaném počtu jen pro vybrané podnikatele.

Všichni se podporují ve vzájemných znalostech a rozvíjí tak vlastní schopnosti v jiných oblastech.

 

Úspěšní si navzájem radí, jak být ještě úspěšnější!

Stavíme pevné základy díky systému TAB, ve kterém je plno materiálu k inspiraci a hlavně k chytré práci na firmě. Využívám je hlavně na osobním koučinku. Na koučinku probereme, co se děje ve firmě, připravíme strategické plány, vyhodnotíme úspěchy i nezdary a připravíme se na zasedání.Jednou měsíčně se sejde skupina podnikatelů a radí se spolu. Stálá skupina, která se pravidelně schází za účelem porady. Facilitovaná  porada 6-8 podnikatelů, majitelů a ředitelů firem.

Co řešíme? Jak najít další zdroj zákazníků. Kde a jak hledat nové lidi? Jak si je udržet parťáka. Jak dlouho mám dát zaměstnanci šanci. Proč mám pořád málo času. Chci udržet své podnikání do 10 zaměstnanců, ale bojím se odmítat zakázky. Jak mám určit priority cílových skupin, když se některá z nich třeba příští rok rozroste. Je obava z krize i v mém případě na místě, s čím začít?  Co s neplatiči.

Jaké novinky mám zvolit, abych se odlišil od konkurence. Jaký marketing mám zvolit i pro mě. Bojím se, že to budou další náklady. Kde hledat nové možnosti a inspirace. Kdy a jak připravit prodej firmy. A mnoho jiných, důležitých otázek v podnikání.

Vyzkoušené nápady, podpora  a ověřené rady Vás posunou rychleji k cíli, bez zbytečných omylů a ztrát. Úspora času, peněz a energie.

 

Jak se daří majitelům, kteří využívají TAB?  Skvěle!!

Pracují na své firmě, pravidelně a účelně. Postupně zavádějí  a vylepšení, inovace avyzkoušené tipy. Majitelé firem dokáží lépe delegovat a mít čas třeba pro sebe, na sport, na rodinu či na cestování. Zaměstnanci poznávají, že jejich šéf funguje, že jejich benefity jsou fakt dobré a nemají je všude, že se s nimi počítá a jejich práce je vidět. 

 

 

Chcete více informací! Napište mi na   Ingrid.surova@tabcz.cz