Jste majitelem malé či střední firmy, hledáte nové impulsy, upřímnou zpětnou vazbu a reálnou radu pro lepší rozhodování ve svém podnikání?

Jak funguje koncept The Alternative Board

  • Zasedání je osobní setkání majitelů a ředitelů středních a malých firem.
  • Podnikatelé si vyměňují zkušenosti a předávají ověřené rady na témata, která aktuálně řeší a jsou pro ně důležitá.
  • Zasedání je pracovní platformou pro podnikatele, bezpečným prostorem pro jejich byznys
  • Majitelé, ředitelé firem přicházejí na zasedání  s jedinečným tématem a se svými zkušenostmi z reálného podnikání
  • Všichni se podporují ve vzájemných znalostech a rozvíjí tak vlastní schopnosti v jiných oblastech
  • Obrovská motivace  posunuje všechny dál, bez slepých uliček, rovnou cestou k cíli

„Úspěšní si navzájem radí, jak být ještě úspěšnější“

Jak to vypadá?

  • Stavíme pevné základy díky systematickému TAB Business Builder, ve kterém je plno materiálu k inspiraci a hlavně k chytré práci na firmě
  • Jednou měsíčně se sejde skupina podnikatelů a radí se spolu, jak na své strategie, výzvy, starosti. Stálá skupina, která se pravidelně schází za účelem porady. Žádný networking. Porada a práce. Moderovaná porada 6-8 podnikatelů, majitelů a ředitelů firem.
  • 1x měsíčně porada a 1x měsíčně koučink se mnou. Na koučinku probereme, co se děje ve firmě, připravíme strategické plány, vyhodnotíme úspěchy i nezdary a připravíme se na poradu.
  • Vše si zapisujeme do vašeho osobního online účtu, pracujeme v online nástrojích. Ucelená, efektivní práce, systematická a vyzkoušená praxe.

Pořádek ve firmě. Perfektně připravený online účet, ve kterém si stavíte a rozhodujete, jak vaše firma má vypadat

Co řešíme? Jak najít další zdroj zákazníků. Kde najít nového kolegu. Jak dlouho mám dát zaměstnanci šanci. Proč mám pořád málo času. Chci udržet své podnikání do 10 zaměstnanců, ale bojím se odmítat zakázky. Jak mám určit priority cílových skupin, když se některá z nich třeba příští rok rozroste. Je obava z krize i v mém případě na místě, s čím začít?  Co s neplatiči. Jaké novinky mám zvolit, abych se odlišil od konkurence. A mnoho jiných, důležitých otázek v podnikání.

Poznáváte se? Vyzkoušené nápady, podpora  a ověřené rady Vás posunou rychleji k cíli, bez zbytečných omylů a ztrát. Úspora času, peněz a energie.

Jak se daří klientům. Pracují na své firmě, pravidelně a účelně. Postupně zavádějí vyzkoušené principy, inovace a důvěřují více nejen sobě, ale také svým zaměstnancům. Zaměstnanci poznávají, že jejich benefity jsou fakt dobré a nemají je všude, že jejich nápad se počítá a jejich práce je vidět. Majitelé firem dokáží lépe delegovat a mít čas třeba pro sebe, na sport, na rodinu či na cestování. Zavádění nepopulárních kroků není velkým oříškem, ale efektivním řešením pro zachování podnikání.

Poznávají, že na své podnikání nejsou sami, mají kolem sebe silnou podporu a zázemí 

HLEDÁTE  INSPIRACI PRO SVŮJ BYZNYS?

NAPIŠTE MI        Ingrid.surova@tabcz.cz